ČASOPIS

CHARAKTERISTIKA ČASOPISU

 

Časopis ŽIVOT ZA OKNY se věnuje tématům souvisejícím s moderním bydlením a životem v kancelářích. Přináší články o moderních technologiích, nejnovějších trendech bydlení, inspirace a rady, jak vylepšit pracovní život v kanceláři. Čtenářům poskytuje informace a nabídku kontaktů na zajištění úklidu, údržby, péče o zahradu apod. V každém čísle najdete rozhovor s odborníkem z oblasti údržby, zahrad, servisu, technologií a zavítáte na návštěvu známé osobnosti.

Vedle tištěné verze má časopis i webovou verzi. Časopis je distribuován osobnostem z řad vrcholného managementu, facility manažerů, obchodních a provozních ředitelů a manažerů rozhodujících o použití nových technologií v podnikové praxi.

Časopis vychází jako čtvrtletník v rozsahu 16 + 4 stran v nákladu 1.000 ks.

Periodicita: čtvrtletník
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 16 + 4
Náklad: 1.000 kusů
Cílená distribuce

 CÍLOVÁ SKUPINA 

  • Manažeři, kteří rozhodují o nasazení nových technologií v podnikové praxi

  • Facility manažeři

  • Obchodní ředitelé

  • Vrcholný managementPřihlásit se o newsletter

* povinné pole
E-mailová adresa

+420 603 259 151

redakce@zivotzaokny.eu

Autorská práva vykonává vydavatel, publikování, přetištění či šíření obsahu nebo jeho částí jakýmkoliv způsobem v českém či jiném jazyce bez předchozího písemného souhlasu vydavatele – MODERN LIVING s.r.o. – je zakázáno. Tato publikace obsahuje ilustrační obrázky a fotografie z kolekce Shutterstock a archivů. Tyto obrázky jsou chráněny copyrightem a použity v souladu s licencí.